fbpx
19055570 1498165900249359 2760152190215417500 o 1 od Synefrin pro hubnutí

Synefrin má podobné účinky jako adrenalin a efedrin, ale nemá na rozdíl od nich nežádoucí účinky. Synefrin je účinná látka přírodního původu, která pochází z rostliny pomerančovník hořký (Citrus aurantium).

Synefrin slouží hlavně k odbourávání tuků, snižování hmotnosti a zvyšování energie organismu. Mobilizuje tukové zásoby a podporuje termogenezi. Termogeneze je jev, kdy tělo produkuje teplo i v klidovém stavu a tím odbourává tukové buňky.

Jak synefrin působí v klidu?

Synefrin zvyšuje metabolismus, takže zvyšuje spalování kalorií a pomáhá tak redukovat tělesnou hmotnost odbouráváním tuků. A dále pomáhá zvyšovat energetický výdej a redukuje přebytečnou vodu v těle.

Synefrin zvyšuje metabolismus, takže zvyšuje spalování kalorií
Synefrin zvyšuje metabolismus, takže zvyšuje spalování kalorií

Pozor, kdy synefrin nebrat?

Synefrin má mírné stimulační účinky, neměla by se tedy užívat před spaním.

Synefrin také nedoporučujeme brát při větším stresu, psychóze, epilepsii, zvýšeném krevním tlaku, problémech se štítnou žlázou, glaukomu, bolestech hlavy, astmatu. Naopak vhodná je jeho aplikace pro podporu urychlení metabolismu, pro efektivnější využívání energie, pro spalování tuku a kontrolu hmotnosti.

Doporučujeme vyzkoušet přípravek Liftea Štíhlá linie. Je to efektivního pomocník při hubnutí a prostředek vhodný při snaze udržet si štíhlou linii.

Kromě samotného synefrinu, obsahuje také další dvě významné látky.

  • Za prvé bromelain, přírodní enzym přirozeně podporující trávení, který je obsažen v ananasové stopce.
  • A za druhé garcinie kambodžská (keř rostoucí v jihovýchodní Asii), která má schopnost navozovat pocit sytosti a díky tomu je rovněž skvělým pomocníkem při hubnutí.

Co navíc?

Při hubnutí se mnohdy díky omezení příjmu kalorií cítíme unavené a vyčerpané. Proti tomu nám pomohou další dvě složky doplňku stravy Liftea Štíhlá linie. Jsou jimi guarana, známý zdroj energie a prostředek na potlačení únavy i chuti k jídlu, a zelený čaj. Ten vyniká vysokým obsahem polyfenolů, přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a přirozenému odbourávání tuků, kontrole normální hladiny cholesterolu a glukózy v krvi, ke správné funkci srdce, jater a k normálnímu stavu kostí.

  • Přípravek je určen osobám s nadváhou.
  • Hodí se každému, kdo si chce udržet štíhlou linii.
  • Hodí se pro osoby vykazující tendence k tloustnutí.
  • Ocení jej osoby s poruchami trávení i se zvýšenou chutí k jídlu.

Tak pojď spalovat efektivněji!

Co dalšího si můžete přečíst?