fbpx
19143775 1500908739975075 3849739376148655794 o od Proč je venkovní cvičení super?

Čas na venkovní cvičení? Huráááá! Léto je konečně tady.

Sluníčko hřeje a dobíjí nás pozitivní energií.  Odhazujeme poslední vrstvy oblečení a začíná „tričková sezóna“.

Teplé počasí nás láká do přírody a čerstvý vlahý vánek vybízí k pohybu. Tahá nás to z posilovny ven, i když je přímo královsky vybavená.

Léto a teplo venku přináší možnost využít venkovní cvičení
Léto a teplo venku přináší možnost využít venkovní cvičení

Proč je venkovní cvičení super?

  • Pohyb v přírodě má pozitivní vliv na psychiku. Uvidíš, že se na cvičení venku budeš těšit. Svěží vzduch přinese vzpruhu po náročném pracovním dni. V mžiku ze sebe setřeseš veškerý nahromaděný stres , negativní emoce budou rázem pryč a na ústech se ti objeví široký úsměv. Necháš se unášet na vlně endorfinů a dobrá nálada ti vydrží ještě dlouho po tréninku.
  • Vitamin D – tento vitamin tělo získává ze slunce. Díky němu zvyšujeme imunitu, blahodárně působí na naše kosti, snižuje stres a deprese, pomáhá stabilizovat krevní tlak a předcházet srdečním chorobám a rakovině. Navíc opalování při pohybu je podstatně zábavnější než se jen tak opékat na dece

Příroda je jako nekonečná posilovna

Máš ráda běhání nebo dlouhé procházky? Pusť se do toho – poslouží ti k tomu chodníky, městské parky, lesní cesty. Běhat se dá vždy a všude

;-)

Venkovní cvičení je super nejlépe v partě

Outdoor cvičení je zkrátka super. A protože to jde v partě vždy lépe, v létě v aurafit.cz organizujeme venkovní tréninky.

Cvičení venku zvládne každý a užijeme si při něm spoustu legrace. Uvidíš!

Přihlaš se hned teď u tvé trenérky ;-)