fbpx
andel2 trenerky - MOTIVACÍ k úspěchu: Začínejte s myšlenkou na konec

MOTIVACÍ k úspěchu: Začínejte s myšlenkou na konec

Nechce se vám dnes cvičit? Stejně jako minulý týden? S vaší motivací se něco stalo, vytratila se a nevíte, kde ji najít? Představte si, že už máte cvičení za sebou. Jednoduché, že? Stephen Covey říkal: “Začínejte s myšlenkou na konec.” Když tento princip správně využijete, můžete lenost a odkládání překonat. A nejen při cvičení.

V práci to dnes bylo peklo na zemi. Vlečete se z kanceláře o hodinu později. V diáři bliká, že za 30 minut začíná cvičení. Uf! A to ještě chcete večer dodělat něco do práce a kopa špinavého prádla hrozí, že vás zasype a… Tak nic. Zítra. Svět se přece nezboří, no ne?

motivaci ke cvičení najdete v hlavě
motivaci ke cvičení najdete v hlavě

Kde nabrat motivaci?

Znáte určitě takové dny, kdy motivace chybí. Stává se vám to častěji, než se vám líbí? Motivaci ke cvičení můžete nastartovat různými způsoby. Tady je jeden z nich: Představte si, že už máte po cvičení. Ale nemyslím tím, ať si to představíte a jdete domů 🙂 To by byla špatná motivace :))

Vžijte se do momentu “po cvičení”. Představte si to se všemi detaily. Cestou do šatny cítíte ještě ve svalech námahu, kterou máte za sebou a zároveň příjemnou úlevu. Jdete uvolněně, uvědomujete si své tělo a taky dobrý pocit, který ze sebe máte. Těšíte se do sprchy, až z vás voda spláchne zbytky celého dne. Cítíte tu zvláštní směs příjemné únavy a zároveň příval nové energie a dobrou náladu.

Co ještě po cvičení cítíte? Kromě potu… 🙂

Pojmenujte si svoji motivaci

A teď si představte, že tenhle pocit můžete mít už za hodinku. Tak co? Jdete do toho? Našla jste svoji motivaci?

Budeme Vám na vaší cestě držet palce! A s námi také spokojené klientky AURA Fit Lady Club.

Cvičení je totiž součást zdravého životního stylu. Nedostatek pohybu současné doby vede k výskytu strašáků typu obezita  nebo celulitida. Zdravější strava je totiž zelenina, bílkoviny, tuky. Méně cukr, sladkosti. Můžete zkusit přístup Kaizen Fitness. Nezapomeňte na doplňkové kardio aktivity, stačí třeba běhání nebo chůze do schodů.

🤞 Výzva 21 dní do emailu!

Přidejte se k nám a získejte postupně 21 emailů ZDARMA ve 21 dnech s tipy a radami pro lepší život. Nespamujeme: kdykoli se můžete odhlásit viz Zásady ochrany osobních údajů pro detaily.

Výzva 21 zDARma!

Přidejte se k mnoha dalším čtenářkám! Každý den dostanete na váš nejlepší email souhrn informací pro lepší motivaci.

A čekají na vás i dárky a překvapení! Zajímavé čtení pro každou aktivní ženu plné novinek.

Získáte 21 emailů zDARma ve 21 dnech!

Udržíte si motivaci pro zdravý životní styl. Pravidelný souhrn těch nejlepších novinek, které nejspíš neznáte.

Tipy a rady pro lepší život nejen pro ženy!

Zadejte email, na který chodíte nejčastěji. A zkontrolujte si hned zítra schránku, kdyby náhodou spadly motivační emaily do spamu.

Nebudeme spamovat! Kdykoli se lze odhlásit viz Zásady ochrany osobních údajů.

O autorovi

Nákupní košík
Přejít nahoru